Personale
Personale
Salg og support
 

Villiam Rasmussen
National salgschef

villiam.rasmussen@viega.dk
+45 4028 3950

Frank Nielsen
Salgskoordinator

frank.nielsen@viega.dk
+45 4594 2960
 

Mette Ann Lauritzen

Salgskoordinator

metteann.lauritzen@viega.dk
+45 4594 2952

Steven Beck
Teknisk support

steven.beck@viega.dk
+45 45942962
+45 40138726
Salg og rådgivning - Bygherrer og Rådgivende ingeniører
 

Flemming Sylvest Larsen
Teknisk manager - Sjælland

flemming.sylvest-larsen@viega.dk
+45 20153950
 
Salg og rådgivning - Grossister og Installatører
 

Torben Sørensen

Distriktchef - Jylland nord

torben.sorensen@viega.dk
+45 2054 2950

Benjamin Kristensen
Distriktchef – Sjælland

benjamin.kristensen@viega.dk
+45 31679080
 

Thomas Popperud
Distriktchef – Fyn & Jylland syd

thomas.popperud@viega.dk
+45 61223950
Administration
 

Kent Nielsen

Administrerende direktør

kent.nielsen@viega.dk
+45 2452 3934

Benny Sørensen

Manager; National Business Support

benny.sorensen@viega.dk
+45 2929 9247

Helle Køie

Marketing Design Assistant

helle.koie@viega.dk
+45 4594 2955
+45 9189 6410
 

Jaine Holst

Administration & HR

jaine.holst@viega.dk
+45 4594 2963

Cori Natascha Johansen
PR & marketingkoordinator

cori.johansen@viega.dk
+45 45942953